Правоохоронці та рятувальники Тернопілля – в посиленому варіанті несення служби (Фото, Відео)

оснСпільні патрулі правоохоронців і громадських активістів вийшли на вулиці Тернополя, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в області.

Віднині правопорядок в обласному центрі забезпечуватимуть посилені наряди міліції. Допомагають правоохоронцям і рятувальникам громадські формування.

Читайте також. Заліщики: 17-річний злодій за сережки може сісти на 6 років

Сьогодні, 24 січня, на Театральному майдані відбувся інструктаж перед заступанням на спільну охорону громадського порядку. На нічне патрулювання вулицями Тернополя вийшли патрульно-постова служба, державтоінспектори, бійці батальйону «Тернопіль», співробітники усіх міліцейських підрозділів.

Із числа представників громадських формувань – ГО «Автомайдан Тернопіль», ГФ «Самооборона Тернопільщини», ГО «Охорона порядку» та інші активісти. Їхнє основне завдання – не допустити скоєння правопорушень та оперативно реагувати на повідомлення громадян. Інструктаж заступаючим на службу провів виконуючий обов’язки начальника обласної міліції Олександр Богомол.

Читайте також. «Коханок не покажу, бо не маю, за кермом напідпитку не їжджу», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

– У зв’язку з ситуацією, що склалася на Сході, та з метою недопущення терористичної загрози в області, ми працюємо в посиленому варіанті несення служби, аби забезпечити належний правопорядок і безпеку жителів Тернопільщини, – наголосив керівник міліції. – Прошу вас поставитися до виконання службових обов’язків добросовісно. Ставтеся до інших так, як ви хочете, щоб ставилися до вас.

Відтак нарядам визначили маршрути чергування, патрульним пояснили, як поводитися при виявленні тих чи інших порушень, ознайомили із оперативною обстановкою, а також наголосили на дотриманні чинного законодавства. На нічне чергування вулицями обласного центру вийшли як піші, так і автомобільні патрулі.

Читайте також. Наркоман з Хмельниччини грабував храми і поодиноких перехожих у Підволочиську

Посилено стежитимуть за правопорядком не лише в обласному центрі. Спільні патрулі правоохоронців і громадських активістів запровадили у всіх райцентрах краю. Загалом про безпеку жителів Тернопільщини дбатимуть понад 300 сотні міліціонерів та їхніх помічників.

До речі, тернопільські рятувальники також долучилися до заступання на чергування патрулів правоохоронців та громадських активістів. Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Софія Левицька