Правоохоронці назвали остаточні результати експертизи у справі загиблого підлітка із Чернігівщини: матір хлопця не погоджується із такими висновками (Відео)

фото: UA: ЧЕРНІГІВ
фото: UA: ЧЕРНІГІВ

Вчора у Прилуках під відділом поліції почався мітинг у справі загибелі Дениса Чаленка. Туди прийшло близько сотні людей, аби почути результати київської судово-медичної експертизи у справі загиблого 14-річного Дениса Чаленко.

Їх озвучив виконувач обов`язків начальника місцевого відділу поліції Сергій Сторожук, інформує suspilne.media.

Згідно з даними експертизи, на гомілках хлопця є характерні ушкодження, які можуть свідчити про те, що він перечепився і впав на колії, після чого його і переїхав поїзд.

Ррисутня на мітингу  мати загиблого Світлана Чаленко не погоджується із такими висновками. Смерть вважає насильницькою, та вимагає ексгумації.

Люди ж вимагають відставки Сергія Сторожука з посади.

Серед результатів експертизи, які зачитав людям Сергій Сторожук, зокрема, йдеться про те, що черепно-мозкова травма та перелами кісток обличчя спричинені тупими предметами, ударів руками чи ногами Денис Чаленко не отримував.

«Судмедексперт встановив, що смерть дитини настала внаслідок відкритої черепно-мозкової травми з переломами кісток черепа, обличчя та ушкодження головного мозку. Що ключове: на тілі загиблого немає ушкоджень, які нанесли руками чи ногами, чи травм від ударів сторонніми предметами. Також немає ушкоджень, які могли б виникнути при вертикальному притисканні потяга. Відтак версія, що підлітка збив поїзд, повністю спростована»

Відповідно до висновку судового експерта, при розтині печінки та нирок загиблого виявили 0,74 проміле алкоголю, а у крові – кофеїн. Під час допиту експерта буде з’ясовано, яким чином ця речовина потрапила в організм: внаслідок споживання кави чи енергетичних напоїв. Крім того, одна із судових експертиз спростовує інформацію, що під нігтями хлопчика знайшли епітелій та ДНК іншої людини. За словами Максима Цуцкірідзе, додатково за час слідства поліція провела 7 відтворень на місці виявлення тіла загиблого, а також допитала майже 460 людей.

«Також у провадженні заплановане проведення ще декількох експертиз, зокрема комплексної та комісійної судово-медичної, медико-криміналістичної та медико-психолого-психіатричної експертиз. Також ми чекаємо від родичів загиблого домашній комп’ютер хлопчика – ця техніка нам потрібна для проведення відповідних слідчих дій».

раніше українські ЗМІ повідомляли, що тіло чотирнадцятирічного Дениса Чаленка знайшли 29 жовтня увечері на залізничній колії у Прилуках.

Перша версія поліції була – хлопця збив потяг.

Родина Дениса із цією версією не погоджується.

Батько хлопця Віктор Чаленко стверджував: його сина спочатку вбили, а тіло кинули на колії.

Докладніше – у репортажі журналістів UA: ЧЕРНІГІВ: