Справа MH17: Нідерланди висунули звинувачення підозрюваним, одного з яких на суді в Гаазі захищатиме міжнародна група адвокатів

Підозрюваного у зитті "Боїнга" на Донбасі Олега Пулатова ("Гюрза") на суді в Гаазі буде захищати міжнародна група адвокатів
Підозрюваного у збитті “Боїнга” на Донбасі російського найманця Олега Пулатова на суді в Гаазі буде захищати міжнародна група адвокатів

Одного з чотирьох підозрюваних у збитті малайзійського Боїнга на Донбасі в липні 2014 року – Олега Пулатова на суді у Гаазі захищатиме ціла група адвокатів: два голландських і один російський.

Як повідомляє російське інформагентство ТАСС, про пред’явлення прокуратурою Нідерландів звинувачення чотирьом підозрюваним у справі заявила адвокат одного з підозрюваних.

У кінці січня цього року Окружний суд Гааги, проінформував, що адвокатська фірма заявила про підозрюваного, якого буде захищати в рамках цього судового процесу. Цим підозрюваним є кадровий російський військовий Олег Пулатов, який став найманцем РФ на початку війни на Донбасі і був відомий серед бойовиків “ДНР” з позивним “Гюрза”.

Читайте також: Суд у Гаазі у справі MH17: лава підсудних порожньою не буде (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», підозрюваних у збитті «Боїнга» над Донбасом 17 липня 2014 року судитимуть у Нідерландах за законами цієї країни, оскільки більшість із загиблих на облавку «Боїнга» 298 осіб були громадянами Нідерландів. Таке рішення прийняли Нідерланди, Україна, Бельгія, Малайзія, Австралія — країни, що беруть участь у спільній Міжнародній слідчій групі з розслідування катастрофи.

Раніше планувалось, що суд має початись у березні цього року.

Читайте також: Міжнародна слідча група назвала імена підозрюваних у збитті Боїнга на Донбасі — СБУ вже оголосила їм підозру. Повна версія брифінгу в Утрехті (Відео)

Міжнародна слідча група вже назвала імена чотирьох основних підозрюваних у цій справі.

ф1

Читайте також: За збитий над Донбасом малазійський «Боїнг» хочуть притягти до відповідальності 120 осіб

Бойовика «ДНР» Володимира Цемаха, якого Україна в рамках обміну віддала РФ, а Росія на вимогу Нідерландів відмовилась його арештувати, Міжнародна слідча група також перевела у статус підозрюваного, скасувавши його статус як свідка.

Читайте також: «У вас ГРУ? У нас ФСБ»: Міжнародна слідча група МН17 оприлюднила запис про пряме командування Росією бойовиками на Донбасі (Відео)