Працівники Служби автомобільних доріг Донеччини показали, як готуються до зими (Відео)

фото: Служба автомобільних доріг у Донецькій області
фото: Служба автомобільних доріг у Донецькій області

Шляховики Донеччини кажуть, що цілком готові до ліквідації наслідків інтенсивних снігопадів та запобігання ожеледиці, повідомляє Служба автомобільних доріг у Донецькій області.

Нещодавно вони завершили навання  з утримання автодоріг загального користування державного значення Донецької області на випадок екстремальних погодних умов, які  підтвердили готовність дорожників протистояти зимовій негоді.

На випадок загрози виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі стихійними метеорологічними явищами (потужними зимовими циклонами та вируванням снігів), Служба автомобільних доріг у Донецькій області та підрядне підприємство ДП «Донецький облавтодор» мають чіткий та скоординований план взаємодії з територіальними підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Національної поліції України.

Крім того, розгалужена мережа філій та дільниць облавтодору по всій області дозволяє оперативно задіяти необхідні людські та матеріальні ресурси для запобігання або ліквідації наслідків, спричинених природною стихією.