Пранкер розкрутив Тітушко на відвертість: спортсмен підтримує євроінтеграцію (Відео)

тітушко-фото Вован222, який прославився своїми телефонними викривальними розіграшами (пранкамі ), спровокував одіозного Вадима Тітушко на дивні одкровення. Жартівник розіграв Тітушко двічі. Запис телефонної розмови потрапив на Youtube .

Спочатку Вован222 представився майором СБУ і запропонував підтримати провладний мітинг. Однак Тітушко відмовив: “Я не за Віктора Федоровича, я за український народ, але не за той, який стоїть проти Євросоюзу. Я в цьому не беру участь ніколи, нецікаво”.

На уточнююче питання, чи за Євросоюз він, спортсмен заявив: “Я тільки “за”, тому що я не бачу відносин з Митним союзом – тільки глухий кут, а з Євросоюзом є нові шанси підняти життєвий рівень у країні, нехай не відразу”.

При цьому він не відмовив “майору СБУ” в допомозі з пошуком “міцних хлопців, які могли б постояти на Майдані”. Таким чином Вадим Тітушко фактично відхрестився від угруповання, назване на його честь.

Однак Вован на цьому не зупинився і вирішив перевірити заяви Вадима на щирість, зробивши другий, контрольний дзвінок нібито від представників опозиційної партії "УДАР". Хлопець своєї політичної орієнтації не змінив, навіть зізнався у підтримці УДАРу, проте також відмовив, як і " майору СБУ". "На сьогоднішній день я - проблемна людина... Проблеми в тому плані, що ті люди, які стоять за Євросоюз, мене не дуже гладко і тепло сприймуть", - нарікає Тітушко.

Нагадаємо, Тітушко, відомий з історії про напад на журналістів у травні цього року, зовсім нещодавно став тележурналістом.

За матеріалами ТСН