Пральні машини – особливості вибору

Побутова техніка існує, щоб полегшити виконання хатніх робіт. Від вибору залежить багато чого, в тому числі можливості та затрати часу, фінансів на обслуговування приладів. Звичайно, що побутові прилади для прання не так складно вибирати, як, скажімо, мототехніку чи автомобіль, але все одно потрібно підходити серйозно, зі знанням справи. Вибрати та придбати пральну машину на elmir.ua можна легко, швидко, без зайвих зусиль.

На що важливо звертати увагу під час вибору?

Незважаючи на те, що машина для прання нескладна за конструкцією і управлінням, та потрібно під час підбору враховувати різні чинники, зокрема:

  • Тип завантаження і габарити

Завантажувати білизну можливо вертикально і фронтально. Відрізняються тим, що машини з вертикальним завантаженням трохи вищі, на кілька сантиметрів. У фронтальних є прозорі дверцята, що міцно закриваються, коли машина працює. У вертикальних зверху непрозора кришка. В продажу зустрічаються варіанти соло та для вбудови в меблевий гарнітур. Останній не так розповсюджений, бо має більші габарити, коштує дорожче і не дуже зручно обслуговувати, якщо раптом знадобиться ремонт.

Що стосується розмірів, то вертикалки до 85 см в висоту, але значно вужчі. Фронталки нижчі та ширші. 

  • Витрати води і електроенергії

В характеристиках до товарів подається повна інформація про побутовий пристрій, зокрема розміри витрат води та електроенергії. Позначається економія буквою А. На сучасному етапі, інших класів практично немає, бо найбільшим попитом користуються пралки класу А++ і А+++. 

Що стосується води, то витрати вказані в літрах. Середні показники від 36. В середньому ціновому діапазоні зустрічаються пристрої з витратами в районі 45 літрів. Залежить від різних режимів прання, полоскання та об’єму завантаженої білизни. Частіше купують машини з завантаженням від 5 кг. Максимальний показник - більше 7 кг.

  • Прання та віджим

Існує безліч різних режимів прання, залежить від виробника та функціональності машини. Всі сучасні агрегати відносяться до класу прання А+, може бути кілька плюсів. На якості не дуже відображається. Віджими ще маркують різними буквами, бо відрізняються за кількістю обертів. Стандартний клас віджиму від 800 обертів за хвилину, оптимальний - 1000, бо це впливає на стан прання після віджиму - чим більші оберти, тим сухіша білизна. 

В сучасному світі шукають техніку, яка працює максимально тихо. Однак пральні машини так створені, що рівень шуму буває різним, особливо під час віджиму. Вірогідний рівень позначається в характеристиках. Зазвичай машина шумить не більше, ніж на 60дБ.

Пральні машини створили справжні генії, бо ці побутові пристрої дозволяють не витрачати багато часу, а головне сил, на один із самих енергозатратних процесів серед хатніх справ.