“Практично непомітний для ворога”, – комбат ЗСУ показав комплект, вкрай необхідний бійцям на передовій Донбасу (Фото)

в3Волонтери розробили новий комплект маскування для українських військових на передовій, щоб бійцям ЗСУ більше не доводилось кріпити маскувальну сітку за допомогою вбитих у землю кілочків. Аби такі каркасні комплекси маскування отримали українські військові на передовій Донбасу – справа за рішенням Міноборони України.

Про ценаписав у Фейсбук командир 46-го Окремого штурмового батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” В’ячеслав Власенко (“Філін”).

Комбат опублікував фото цього маскувального комплекту, підкресливши, що таке маскування надійне, бо розроблене з врахуванням всіх вимог ведення сучасної війни.

“Був врахований досвід ведення оборонного бою з урахуванням побажань командирів-фронтовиків. Маскувальний комплект (МККМ) легко та швидко розміщується як на позиціях, так і встановлюється безпосередньо на техніці. Колір підбирається під місцевість, а відсутність прямих кутів дає змогу стати практично непомітними для ворога і особливо для засобів БПЛА”, – написав командир батальйону ЗСУ В’ячеслав Власенко.

в1

Він зазначив, що командування вимагає від передових підрозділів ЗСУ на Донбасі надійного маскування солдатів і військової техніки від бойовиків, та вирішення цієї проблеми зараз залежить саме від Міноборони, куди волонтери-розробники маскувального каркасного комплекту (МККМ) давно передали всі необіхдні документи для налагодження постачання такого маскування у підрозділи ЗСУ.

в2

“Але виявилось, що МККМ настільки непомітний, що його вже другий рік вперто не помічають наші безпосередні начальники там “зверху”. Саме ті начальники, що регулярно вимагають від нас проведення заходів якісного маскування”, – написав полковник ЗСУ Власенко.

в4

Командир підрозділу ЗСУ “Донбас-Україна”, який зараз тримає оборону на передовій Донбасу, висловив надію, що відповідне в рішення у владних київських кабінетах невдовзі таки приймуть.

Читайте також: Комбат ЗСУ з передової Донбасу вказав на проблему, вирішення якої давно лежить у Міноборони (Фото) – Блог

“Перед тим, як щось вимагати, спочатку треба забезпечити! А про збереження життя нашого солдата треба не тільки красиво говорити, але ще й щось робити!” – резюмував полковник В’ячеслав Власенко.