ППО РФ виявилась безсилою: над Кримом замайорів синьо-жовтий стяг (Відео)

Засоби протиповітряної оборони Росії у небі над окупованим РФ Кримом не змогли збити ні 20-метровий прапор України, ні бепілотник, який скинув на міста окупованого півострова патріотичні українські листівки.

Як повідомляє ТСН, патріотичну акцію до Дня спротиву російській окупації Криму провели українські активісти та переселенці з окупованих РФ територій України.

Безпілотний літальний апарат скинув на окупований РФ півострів, в тому числі на місто Армянськ, 3 тисячі українських патріотичних листівок.

"Літак пройшов ППО окупантів. Ми знаємо, як треба "ходити", бо ми ж у Криму - вдома", - сказав про проліт українського безпілотника над окупованим Кримом український волонтер-оператор дрона.

Читайте також: Зеленський звернувся до народу України: “Сім років тому у нас вирвали серце” (Відео)

Так само безперешкодно за 300 метрів від пункту пропуску російських окупантів піднявся в небо біля Каланчака і стрімко полетів у бік окуповоного РФ Криму і прапор України. Рік тому, щоб збити такий прапор, російські окупанти піднімали в небо бойові вертольоти. Цього разу синьо-жовтий стяг пролетів над Кримом на недосяжній для російських окупантів висоті.

"Такі акції потрібні. Кримчани, які живуть під російською окупацією, радіють прапору. Він їм нагадує, що Крим - це Україна і що Україна не забула про свій Крим та робить все можливе для його повернення", - сказав учасник акції-переселенець з окупованого Криму.

Більш подробиць - у сюжеті ТСН.