Позитивний природний приріст – “плюс” до рейтингу привабливості Тернополя

P707000311-nРейтингове агентство підтвердило рейтинги інвестиційної привабливості Тернополя.

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу нашого міста на рівні uaВВВ з прогнозом рейтингу «стабільний», а інвестиційного – на рівні invВВВ (достатня інвестиційна привабливість), повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. Тернопіль: того, хто воює, підтримують учитель, дизайнер, ресторатор, політик, журналіст (Фото, Відео)

Підтверджений рівень кредитного рейтингу Тернополя обумовлений його значенням як регіонального центру. Місту притаманна висока диверсифікація доходної частини бюджету та помірний рівень бюджетної забезпеченості, наближений до середнього значення для місцевих бюджетів.

Що ж до підтвердженого рейтингу інвестиційної привабливості Тернополя, то він обумовлений роллю та значенням міста як регіонального центру. А вдале географічне положення та природно-кліматичні умови формують додаткові можливості для інвесторів. Місту притаманна вдала забезпеченість закладами охорони здоров’я, освіти та культури, а також наявність об’єктів, які належать до історико-культурної спадщини. Існує потенціал до збільшення кількості міських жителів за рахунок притоку населення з регіонів, а також має місце позитивний природний приріст.

Читайте також. Тернопіль: “Гаражний розпродаж-2″ пройде на Театральному майдані (Графіка)

Місто має позитивний досвід співпраці з міжнародними фінансовими інституціями та своєчасно виконує взяті на себе боргові зобов’язання. Консолідація гілок місцевої влади, активні дії з підвищення рівня управлінської культури в місті при вирішенні ключових питань життєдіяльності міста створюють значний потенціал для зростання показників економічного розвитку в ряді секторів економіки.

Довідково. Для досліджень були використані такі матеріали: річна казначейська звітність, планові показники соціального та економічного розвитку та бюджету міста та інша необхідна інформація.

Софія Левицька