Пожежу на складах під Ічнею загасили, але вибухи тривають – Міноборони України

Фото - Міноборони України
Фото – Міноборони України

Міністерство оборони України заявило, що пожежа на відкритих ділянках арсеналу під Ічнею погашена, та осередки тління продовжують ліквідовувати, вибухи поодинокі.

Така ситуація на артскладах станом на 10:30 сьогоднішнього дня, повідомили в Міноборони України: “пожежу на технічній території ліквідовано, спостерігаються поодинокі вибухи низької інтенсивності на двох майданчиках, де відбуваються тління. Значно зменшилося задимлення”.

Ліквідація наслідків пожежі продовжується.

“На території арсеналу силами ЗС України та ДСНС організовано гасіння осередків тління на технічній території”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Снаряди рвуться на очах: унікальні кадри вибухів на складі ЗСУ під Ічнею з висоти пташиного польоту (Відео)

У відомстві додали, що зараз на технічній територій Арсеналу працює 9 пожежних танків ГПМ-54, 3 інженерні машини розгородження (ІМР), два пожежні літаки АН-32П від ДСНС та 9 пожежних машин. 10 жовтня літаками було здійснено 21 скид води. Станом на 10.30 сьогодні вже здійснено 9 скидів води.

“З 10 жовтня на території Арсеналу працюють 10 груп розмінування, які здійснили поверхневе очищення 70 відсотків адміністративної території арсеналу. Робота триває.

В населених пунктах поблизу арсеналу працює 21 піротехнічна група від ДСНС України з метою виявлення та очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів, патрулі Військової служби правопорядку ЗС України організовують допомогу місцевому населенню, а також здійснюють заходи щодо підтримання правопорядку”, – інформує Міноборони України.

Читайте також: Вночі на складах під Ічнею знову вибухали снаряди, хоч Міноборони заявило про ліквідацію пожежі (Відео)

Про повну ліквідацію пожежі Міноборони України повідомляло й учора ввечері, та вночі вибухи стали інтенсивнішими.

“На технічній території 6-го Арсеналу протягом цієї ночі спостерігалося збільшення інтенсивності вибухів на 2-х майданчиках, де відбувалося тління, у зв’язку з перепадом температури вночі. Зазначимо, що після 5-ї ранку, інтенсивність вибухів на цих майданчиках значно пішла на спад”,- пояснювали сьогодні вранці у Міноборони України.