Пожежники ліквідували пожежу на телевежі Києва

imagesПожежа в технічному колекторі телецентру станом на 12:10 9 травня ліквідовано. Про це йдеться в повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

“В 11:40 пожежу локалізовано та о 12:10 ліквідовано. До гасіння пожежі залучено підрозділи ДСНС України в кількості 10 відділень на основній та спеціальній техніці”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 травня близько 04:47  в Києві по вул. Мельникова, 48 сталося загоряння в технічному колекторі, де знаходяться силові електричні кабелі. В результаті чого ряд українських телеканалів призупинив ефірне мовлення. Потім у зв’язку з загрозою знеструмлення Київського телецентру, його переключений на резервні лінії.

За даними компанії “Київенерго” в м. Києві відключень абонентів від електропостачання немає.

Причина загоряння встановлюється.

Раніше заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Вікторія Сюмар заявляє про відновлення мовлення низки телеканалів в Києві, після того, як воно було перервано через пожежі в кабельній каналізації біля телецентру на вул. Мельникова.

Нагадаємо, Українські телеканали "Інтер" , "Перший національний", "Мега", "Ентерфильм" , "К1" , "К2" , "НТН" , "Гамма" і Хsport перервали мовлення через супутник через пожежу, що сталася в тунелях між телевежею і приміщенням Національної телерадіокомпанії України. У Державній службі України з надзвичайних ситуацій відзначили, що орієнтовно до 10:30 кабелю повинні бути знеструмлені і пожежники зможуть приступити до гасіння. У зв'язку з загрозою знеструмлення Київського телецентру, його переключили на резервні лінії.