Пожежна безпека. На прощі у Зарваниці подбають і про неї (Фото)

Зарваниця - пожежні йдуть з отцемПрацівники Управління ДСНС України у Тернопільській області провели перевірку стану пожежної та техногенної безпеки культових споруд на території Марійського духовного центру, що у селі Зарваниця Теребовлянського району, де 19-20 липня відбудеться Всеукраїнська проща.

На прощі очікують близько 100 тисяч вірян з усієї України та з-за кордону. Помолитися перед чудотворною іконою Матері Божої Зарваницької приїде і глава УГКЦ. Аби всі вірячи почувались і відбули її безпечно, рятувальники готуються заздалегідь.Зарваниця - пожежні в храмі перед

Читайте також. Митрополит Семенюк розповів про особливості цьогорічної прощі у Зарваниці за участі Глави УГКЦ (Відео)

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській області, під час інспектування об’єктів масового паломництва фахівці з пожежного нагляду особливу увагу звернули на стан електрогосподарства, шляхів евакуації, наявність працездатного зовнішнього й внутрішнього протипожежного водопостачання, справність протипожежної автоматики. З відповідальними особами вони провели інструктажі про заходи пожежної безпеки.

Зарваниця-пожежні в приміщенніТакож безпосередньо у дні прощі поблизу місця проведення масових заходів з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки Управління ДСНС області розгорне мобільно-оперативний штаб. Крім того, рятувальники організують цілодобове чергування особового складу й техніки.

Читайте також. Влада Тернопілля запевняє, що допоможе організувати Всеукраїнську прощу у Зарваниці належно

Територію Марійського духовного центру цілодобово патрулюватимуть рятувальники, озброєні первинними засобами пожежогасіння.