Пожежа в коледжі Одеси: брифінг Олексія Гончарука – трансляція (Відео)

Cкріншот відео
Cкріншот відео

Прес-брифінг прем’єр-міністра Олексія Гончарука, заступника Генерального прокурора Віктора Трепака та голови парламентської фракції партії «Слуга народу» Давида Арахамії щодо пожежі в Одеському економічному коледжі, передає 5 канал.

“Звільнити керівника департаменту освіти Одеської обласної державної адміністрації. Ту людину, яка відповідала за таку навчальну частину в області. Вона, з певних причин, не справилася з цими обов’язками. Так само, я звернувся сьогодні до керівництва ДСНС для того, щоб відсторонити, а потім і звільнити керівника Одеської ДСНС та, відповідно, заступника, який відповідав за профілактику. Жодна особа, жоден посадовець, який був зобов’язаний забезпечити безпеку пожежну в цьому закладі, не повинен піти від відповідальності”, – заявив Гончарук під час брифінгу.

Пожежа спалахнула в середу, 4 грудня. Причиною займання міг стати несправний електроприлад в одному з кабінетів третього поверху. Це попередні висновки роботи оперативного штабу, яку провели в Обласній державній адміністрації.

Наразі відомо про 10 жертв трагедії, яка сталася 4 грудня в Одесі

Нагадаємо, в Україні сьогодні оголошена загальнонаціональна жалоба за загиблими в одеській трагедії.

Як повідомляло ІА “7днів” раніше на місці пожежі в одеському коледжі, яка спалахнула в середу, рятувальники більше не мають надії знайти живих людей.