Пожежа в Балаклії локалізована: авіація проливає осередки тління (Відео, Фото)

ф3Ніхто з людей у пожежі, що спалахнула в обідню пору 3 травня на території артскладів ЗСУ у Балаклії, не постраждав.Евакуйовані городяни повернулися до місць проживання.

Як повідомляє ДСНСУ, пожежа локалізована, трава уже не горить, там тліє кілька осердків, які поливають пожежні розрахунки, в тому числі авіація.

Читайте також: Вибухає вже більше години: на артскладах в Балаклії вогонь гасять пожежні танки. Пряма трансляція (Відео)

“Станом на 9:30 4 травня, спостерігається незначне тління 4 окремих осередків.

Знято обмеження руху автотранспорту навколо м. Балаклія для місцевого населення.

Діє тимчасова заборона використання повітряного простору у радіусі 30 км і висотою 6 тис. метрів.

О 8:40 4 травня пожежа локалізована на площі близько 35 га. 

Жертв та постраждалих немає.

В межах технічної зони проводиться гасіння чотирма пожежними танками ЗСУ, заправку водою яких здійснюють підрозділи ДСНС.

4 травня пожежною авіацією ДСНС здійснено 8 скидів води. Всього з початку робіт здійснено 16 скидів", - повідомили рятувальники.

Читайте також: У Балаклії часткова евакуація — мер міста вказав на важливий момент щодо початку пожежі (Відео)

ДСНСУ оприлюднила фото з висоти пташиного польоту, зроблені сьогодні вранці. На них на території артскладів не видно жодного вогню чи диму.

ф1ф2

У Міноборони запевнили, що небезпека минула.

"Станом на 8:30 відсутнє горіння трави на нерозмінованому технічному майданчику.

Наразі пожежні розрахунки Збройних Сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 4 пожежні танки, дві інженерні машини розгородження та інша пожежна техніка здійснюють контрольні заходи на місці події.

Авіацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводиться контрольна проливка території: здійснено 6 скидів води літаком Ан-32, 2 скиди вертольотом Мі-8.

Всього до ліквідації надзвичайної ситуації та ізоляції району залучено 680 осіб та 166 одиниць техніки, у тому числі 2 пожежних літаки та 1 пожежний вертоліт.

Місцевим мешканцям нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці", - йдетсья в повідомленні Мністерства оборони України.

В оперативному штабі з гасіння пожежі кажуть, що повністю ліквідувати її зможуть уже сьогодні.

Відео - 112 Україна