Пожежа в багатоповерхівці Києва: з’явились подробиці (Відео)

Фото – скріншот з відео

Внаслідок пожежі, що спалахнула вранці 15 лютого в житловому будинку на вулиці Кирилівській у Києві, врятували двох і евакуювали 8 мешканців цієї 9-типоверхівки.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ у Києві, вогонь спалахнув у квартирі на другому поверсі.

“Пожежа сталася на балконі, з розповсюдженням на житлову кімнату. Провівши оперативне розгортання, рятувальники приступили до гасіння пожежі та евакуації людей. Під час ліквідації пожежі з однієї з квартир на другому поверсі було врятовано літню жінку, яка через сильне задимлення не могла покинути свою квартиру. Також, на свіже повітря було евакуйовано 8 осіб з верхніх поверхів”, – повідомили столичні рятувальники.

Три пожежні машини загасили вогонь за 45 хвилин. За цей час балкон, кімната та коридор квартири в епіцентрі пожежі встигли вигоріти дощенту.

Ніхто з мешканців не загинув завдяки працівнику пошти, який кинувся на допомогу мешканцям на початку пожежі, кажуть столичні надзвичайники.

"Ще до прибуття рятувальних підрозділів під час пожежі працівник поштового відділення, яке знаходилося на першому поверсі, побачив, що над відділенням палає квартира і кинувся рятувати жінку, яка знаходилася всередині. Тож завдяки небайдужості цього героя ми маємо два врятованих життя", - наголосили в ГУ ДСНСУ у Києві.

Більше подробиць - у сюжеті ТСН.