“Ви повинні”, – Зеленський поставив ультиматум Верховній раді України і закликав Порошенка “здати ключ” (Відео)

Фото - скіншот з відео
Фото – скіншот з відео

“Ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня”, – із такою вимогою звернувся до народних депутатів України переможець президентських виборів Володимир Зеленський.

Відповідну заяву опублікував штаб Зеленського на своїх офіційних сторінках у мережі 10 травня.

Читайте також: Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому звинуватив ЦВК у затягуванні оголошення результатів виборів (Відео)

У зверненні Володимир Зеленський звинуватив Раду у затягуванні призначення дати інавгурації новообраного Президента України.

Читайте також: У ЦВК відповіли на звинувачення Зеленського: «Отоді це буде затягування» (Відео)

“Доки ви трясетесь за свої мандати, колишній президент Порошенко коїть незворотнє”, – заявив Зеленський, вказавши на останні рішення чинного Президента на посаді Глави держави.

Читайте також: Стартував відлік часу до інавгурації: у «Голосі України» опублікували офіційні результати виборів Президента України

Він порівняв дії чинного Президента України з поведінкою туриста, який перед від’їздом з готелю на відпочинку намагається встигнути якнайбільше.

“Здайте ключ”, – звернувся до Президента України Петра Порошенка Володимир Зеленський.

Читайте також: Інавгурація Зеленського: на розгляд ВР подали проект документа з вказаною датою церемонії

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, раніше Володимир Зеленський звинувачував ЦВК у затягуванні підбиття підсумків виборів Президента України, щоб начебто він не встиг достроково розпустити Раду.

Після оголошення Центрвиборчкомом остаточних офіційних результатів виборів Президента України у ВР було зареєстровано проект постанови про призначення інавгурації новообраного Президента України на 19 травня.

Після цього Володимир Зеленський зустрічався з головами і представниками фракцій ВР, наполягаючи на даті інавгурації 19 травня. Під час зустрічі розглядали й іншу можливу дату – 28 травня.

Читайте також: Інавгурація Зеленського: після перемовин із представниками ВР з’явилась нова дата (Відео)

Після цього ВР пішла на весняні “канікули”. Наступне засідання Верховної Ради має відбутись 14 травня.