Повернути гроші за збитий коптер – що очікує “мінувальника” мосту у Києві

Скріншот: відео поліції
Скріншот: відео поліції

У справі обвинуваченого у неправдивому мінуванні мосту Метро та збройному хуліганстві Олексія Белька стороні захисту відкрили матеріали для ознайомлення.

Про це повідомив адвокат Масі Найєм на своїй сторінці

Найєм вказує, що судово-психіатрична експертиза, проведена завдяки Службі безпеки України, встановила, що Белько неосудний. Надалі прокурор планує направити до суду клопотання про застосування до Белька примусових заходів медичного характеру. Тобто він буде утримуватись у спеціалізованому закладі до вилікування (якщо суд задовольнить клопотання).

Водночас захисник обурюється ставленням Національної поліції, яка знаючи результати експертизи, подала цивільний позов в рамках кримінального про відшкодування збитого коптера.

“Просять стягнути з Олексія майнову шкоду в розмірі 69 871 грн. за збитий коптер Dji inspire 1 pro. І це при тому, що 10 липня 2017 року коптер купили за 59 000 грн. Позов не задовільнять. Але ставлення до ветерана АТО – зрозуміле”, – зазначає адвокат.

Зазначимо, 20 січня Дніпровський районний суд Києва задовольнив клопотання столичної прокуратури про зміну запобіжного заходу підозрюваному у “мінуванні” мосту Метро з тримання під вартою на госпіталізацію до психіатричного закладу в умовах, що виключають небезпечну поведінку.

Згідно з результатами судово-психіатричної експертизи, чоловік на момент вчинення злочину за своїм психічним станом не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними.