Повернути “Беркут” у Тернопіль вимагають депутати облради (Фото, Відео)

P1250032-nЗвернення із вимогою повернути «Беркут» зі столиці на місце постійної дислокації підрозділу – у Тернопіль  ухвалили депутати Тернопільської облради на сесії 25 січня.

Читайте також. Депутати облради висловили недовіру голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну (Відео, Фото)

Таке рішення прийняли на ІІІ пленарному засіданні 48 сесії за ініціативи позафракційного депутата Степана Барни. Тепер документ спрямують до начальника Тернопільського управління МВС Віктору Саку, а також у Київ – до Міністра внутрішніх справ України.

Читайте також. Народна Рада України – єдиний легітимний орган влади, який визнають на Тернопіллі

– Ми не хочемо, щоб наші спецпризначенці та вояки ВВ брали участь у подіях на Майдані, щоб на їхніх руках була кров українців, – каже депутат. – Хіба у нашій області у них немає роботи? Нехай повертаються і борються тут зі справжньою злочинністю.

Народні обранці Тернопілля також вимагають від міліцейського керівництва надати докладну інформацію: які підрозділи, коли і якою кількістю виїхали з Тернопільщини на Київ.

Читайте також. У Тернополі створили виконком обласної ради. Тепер він керуватиме краєм (Відео, Фото)

До речі, за рішенням ради, на повернення додому бійців спецпідрозділу «Беркут» та вояків ВВ, а їх у столиці близько 100 осіб, пану генерал-майору міліції дали 24 години. Якщо цю вимогу він не виконає,то це на Тернопіллі розцінять, як зраду українського народу.