Повернення Росії у Раду Європи: з’ясувались нові обставини (Відео)

ф1Борг РФ за членство в Раді Європи складає понад 32 мільйони євро. До складу Ради Європи Росію повернули, натомість борг РФ так і не сплатила.

Повернення Росії у Раду Європи було вирішено ще заздалегідь до початку літньої сесії ПАРЄ і минулого тижня делегати своїм голосуванням лише затвердили те, про що європейські і світові політики домовились ще кілька місяців тому.

Так, вперше публічно про те, що ПАРЄ має намір повернути членство РФ у Раді Європи заговорили 17 травня цього року у Хельсінкі на засіданні Комітету міністрів Ради Європи. Саме цей орган прийняв рішення про повернення Росії в Раду Європи, а в Брюсселі в кінці червня це рішення ПАРЄ лише узаконила.

Глава МЗС України Павло Клімкін також підтвердив, що повернення РФ членства в Раді Європи назрівало давно, про що ще кілька місяців тому говорили в кулуарах Ради Європи і не тільки.

Читайте також: Україна і ще 6 країн покинули засідання ПАРЄ на знак протесту проти повернення Росії (Відео)

Тим часом 30 червня минув останній термін, коли Росія мала внести свій борг за членство в Раді Європи. Йдеться про 32,6 мільйна євро. Жодних грошей від РФ в Раді Європи так і не отримали.

Всі подробиці – у сюжеті ТСН. Тиждень

One thought on “Повернення Росії у Раду Європи: з’ясувались нові обставини (Відео)”

 1. Провидением, Украине предложено перейти к другой форме отстаивания своих прав (в том числе политических) на территориальную целостность, суверенитет, независимость…

  Возвращение России в ПАСЕ, это действительно для многих украинцев казус и что-то вроде шока…

  Ну что же, казус – где-то уже “устаканился”, шок потихоньку сходит на нет и что же дальше?

  Украина обязана сохранить свое участие в ПАСЕ и следующим шагом думающей, прагматичной Украины, должна стать предъява ПАСЕ в том, что Россия, как член ПАСЕ ведет себя недостойно, подло в отношении своих соседей и потребовать от ПАСЕ создать миссии и допустить работу этих миссий по Крыму, Донбассу, Луганску…

  Захочет-ли сама Россия после этого участвовать в деятельности ПАСЕ?

  Отказываться от такого подарка и вести себя как обиженный ребенок, – не умно, не практично, не нужно, не перспективно…

  Или больше устраивает писать на заборах и публично сморкаться?

Comments are closed.