Потужна злива, що пройшла у Сумах, нашкодила водіям: з автівок дощ зірвав номерні знаки (Відео)

 

фото: sm.suspilne.media
фото: sm.suspilne.media

Вчора ввечері через дощ не дорахувалися номерів на своїх автівках майже сто водіїв із Сум. Усе – через сильну зливу, яка буквально “змила” номерні знаки із машин.

Ольга Циганок водить авто 7 років. Згубила номерний знак на свою машину жінка вперше.

Жінка  розповіла, що загубила свій номерний знак і знайшла його за допомогою мережі Інтернет. Саме там виклали фото загублених номерів. Тож жінка звернулася за адресою і забрала його.

Валерій Попов, автомобіліст, каже:

«Сильний дощ був, ливнева каналізація не працює. Зустрічна машина проїхала, вдарило хвилею і номерний знак загубили. На сайті, наше Управління патрульної поліції, оперативно виклало фото номерів і інформацію, де їх можна знайти. Не потрібно тепер робити новий, ось 9-та ранку, а номерний знак вже отриманий».

Отримати новий вартує водію 350 гривень.

Патрульні відшукали 80 номерних знаків, які зірвала з автівок  злива.

Олег Сологуб, речник патрульної поліції Сумщини розповів:

«Ми опублікували дану інформацію, що номери знаходяться у черговій частині нашого управління. Потім повідомили, що вразі виявлення ще номерних знаків ми будемо оновлювати інформацію для того, щоб водії могли приїхати й спокійно їх забрати, не відновлювати й не витрачати кошти для цього. Ще вчора ввечері, вночі, сьогодні зранку такий чималий ажіотаж в Управління, тому що люди приходять, дивляться. Більшість знайшло свої номерні знаки. Так, можна сказати що до 9 близько 20 автомобілістів знайшли свої номерні знаки, які забрали й повісили на свій транспортний засіб. Зараз в Управлінні десь близько 60 номерних знаків, тому що ще в нічний час знайшли».

Для того, аби отримати загублені номери треба принести свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

У 2016 році через дощ водії теж губили номерні знаки зі своїх автівок.

Загалом, вчора у Сумах синоптики фіксували до 4 сантиметрів дощу.

Подробиці – у сюжеті UA:СУМИ: