Потрібно вести переговори про постачання вугілля з “ДНР” і “ЛНР”: іншого виходу немає – Кіхтенко

111Голова Донецької ОДА Олександр Кіхтенко вважає необхідним вести переговори і закуповувати вугілля на територіях, непідконтрольних української влади. Про це він сказав на прес-конференції.

Кіхтенко пояснив, що Слов’янська ТЕЦ працює тільки на вугіллі марки “А”, який видобувається тільки на території, підконтрольній “ДНР” і “ЛНР”. “Або ми поставляємо його з тієї території, або ми залишаємося без вугілля”, – сказав Кіхтенко.

Губернатор зазначив, що ця проблема потребує якнайшвидшого вирішення Кабінетом міністрів.

“Я бачу, що нам потрібно відпрацювати чіткий механізм в питаннях забезпечення вугіллям наших територій. Є підприємства, які зареєстровані на нашій території, які можуть безпосередньо вести переговори з керівництвом “ДНР”, “ЛНР”. Нехай ведуть. Нехай законно укладають домовленості і законним шляхом перевозять вугілля для забезпечення наших теплових станцій. Я не бачу іншого виходу, як забезпечити Слов’янську ТЕЦ антрацитом”, – сказав він.

Раніше генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що Україна не буде купувати вугілля із зони АТО, щоб не фінансувати тероризм.

112