Потрібна поміч: тернопільська дизайнерка виготовляє термобілизну для бійців АТО

downloadТисячі комплектів термобілизни вже виготовили на підприємстві тернопільського дизайнера Оксани Бачинської.

Флісовий одяг відправляють бійцям на передову та видають тим, хто вирушає в АТО. Собівартість одного комплекту – близько 150 грн. І це – у декілька разів дешевше за оптові пропозиції на ринку.

Читайте також. Тернопіль: волонтери пропонують купити каску із зображенням Матері Божої Покрови (Фото)

Більшість витрат наразі йде з кишені самої Оксани Бачинської та її знайомих. Але цього – надто мало. Тому допомогти зігріти якомога більше бійців дизайнерка зможе лише за допомоги тернополян. Гроші потрібні фактично лише на тканину, витратні матеріали, енергоносії та доставку. Приміром, п’ять тисяч комплектів з доставкою на передову вже обійшлися у більш як півмільйона гривень.

- Якщо хтось має сумніви щодо використання грошей чи хоче на власні очі побачити, як виготовляють термобілизну мої майстрині, він може прийти на підприємство за адресою: Київська, 2, - каже Оксана Бачинська. - І там людина сама в усьому пересвідчиться...

Довідково. Кошти просять переказувати на картковий рахунок ПриватБанку - 4731 2171 0456 9379 (Оксана Бачинська). З фінансовою допомогою чи пропозиціями підтримки можна звертатися й в офіс "Самопомочі", що на вул. Руській, 52 (2 пов.). Телефон для довідок - 52-27-27.

Софія Левицька