Потрібна поміч: тернополян просять допомогти бійцям, які обгоріли на Херсонщині (Відео, Фото)

вогоньВнаслідок пожежі, що сталася 1 лютого на Херсонщині, з опіками важкого та середнього ступенів потрапили до лікарні наші земляки з батальйону тероборони “Збруч”.

– Зараз військові перебувають у Херсонській лікарні і потребують нашої допомоги, – кажуть активісти і просять допомогти коштами на лікування бійців.

Читайте також. Тернопіль три дні плакатиме за загиблими бійцями батальйону «Збруч»

У Тернопільській ОДА кажуть, що 11 бійців батальйону “Збруч” госпіталізували. Двоє з них – у важкому стані. Вестимуть переговори про їх перевезення в опіковий центр у Тернополі. Чому почалася пожежа та вибухнули боєприпаси – встановлює слідство. За попередньою інформацією, займання сталося у сусідньому наметі. Зараз влада закликає не поширювати неправдиву інформацію щодо трагедії на Херсонщині. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Деякі журналісти, зокрема – херсонські, поширили неправдиву інформацію. Ніби вибухнула граната, що була в одязі, який сушився. Насправді, жодної вини в тій пожежі зі сторони наших бійців немає. Триває кримінальне провадження і, відповідно, всі винні будуть з’ясовані і будемо сподіватися, що й покарані, – каже заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра.

У важкому стані нині перебувають ось ці зовсім молоді бійці:

Бурдяк Андрій (м. Тернопіль)

Тайжанов Андрій (м. Тернопіль)

Богданов Павло (м. Тернопіль)

Паньків Роман (м. Зборів)

Дідур Степан (м. Тернопіль)

Олексів Ігор (м. Тернопіль)

Читайте також. Вибух у наметі батальйону «Збруч» пролунав через спробу розпалити піч бензином — прокуратура

У середньому стані: Заверуха Степан (смт Підволочиськ) і Гогоц Тарас (із с. Великі Гаї).

Довідково. Гроші можна надсилати на картку «ПриватБанку» - 4149 4978 0421 9097. Отримувач - Бараневич Дмитро Сергійович.

Софія Левицька