Потерпілий відкликав позов до Пашинського у справі стрілянини в 2016 році

Сергій Пашинський

Потерпілий відкликав позов у справі колишнього нардепа Сергія Пашинського, якого підозрювали у завдаванні тяжких тілесних ушкоджень В’ячеславу Хімікусу в 2016 році.

Про це з посиланням на Hromadske та Ґрати пише “УП“.

"Тепер вирок залежить лише від аргументованості сторони обвинувачення та позиції суду. Надалі розгляд кримінальної справи щодо Сергія Пашинського триватиме, але без участі потерпілого", - заявила адвокат Хімікуса Марина Паринова.

Хімікус повідомив суду, що йому виплатили компенсацію, і він відмовляється від претензій щодо Пашинського.

Хімікус не назвав суму компенсації, проте зазначив, що вона менша за 1,5 млн грн, які він вимагав у позові. Він також не розповів, хто передав йому гроші, але зазначив, що з Пашинським не зустрічався.

Справу колишнього депутата продовжать слухати, проте без участі потерпілого.

Нагадаємо, ввечері 31 грудня 2016 року Сергій Пашинський на дорозі біля Василькова на Київщині прострелив із пістолета ногу В'ячеславу Хімікусу: нібито нардеп із дружиною ледь не в’їхали в авто з вимкненими габаритами посеред неосвітленої дороги, а коли зробив зауваження – чоловік кинувся на нього з пляшкою та погрозами.

4 жовтня 2019 року слідчі Держбюро розслідувань повідомили Пашинському про підозру в заподіянні громадянину тяжкого тілесного ушкодження.

7 жовтня Печерський райсуд Києва обрав нардепу 5-8 скликань запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

18 грудня Пашинського випустили із СІЗО.

Пашинському ДБР вручило обвинувальний акт у справі щодо нападу із застосуванням зброї на В'ячеслава Хімікуса.