Потепління прийде у перших числах червня, але погода буде нестійкою (Відео)

P5200004-nДощі, сильні зливи, грози, подекуди град, шквальний вітер прогнозують на Тернопільщині синоптики у найближчі дні.

Читайте також. У Шумську рятувальники зняли з дерева рій бджіл

Знизиться і температура. Ще завтра буде тепло – вдень до 27 градусів тепла. Згодом температура знизиться, вночі навіть до 13 тепла. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Похолодання, місцями дощі, сильні зливи, грози, град, сильний вітер до кінця травня прогнозують синоптики.

- Завтра, після проходження холодного атмосферного фронту прогнозується зниження температури повітря. Ближче до вихідних це буде помітно. Але вже з перших днів червня - поступове потепління, - розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Читайте також. Курортні сезони у Криму зірвали на кілька років наперед, – експерти (Відео)

Говорити про те, яким буде цьогорічне літо - ще рано, каже Оксана Софінська. Проте за попередніми прогнозами інституту з гідрометеорології, погода буде мінливою. Літо буде навіть прохолодним - із достатньо великою амплітудою коливань максимальних температур вдень і великою кількістю небезпечних і стихійних гідрометеорологічних явищ, особливо це стосується червня.

- Можуть бути шквали, грози і град. Виникатимуть так звані мікросмерчі, які ми в останні роки дуже часто спостерігаємо. Але вони не є сильно руйнівними. Це можуть бути сильні та дуже сильні дощі, які можуть призводити до підняття рівнів води, які ми спостерігали зовсім недавно, - каже вона.