Посилені караули рятувальників чергують на Тернопіллі аж до 13 січня

img_0169До посиленої роботи під час новорічно-різдвяних свят рятувальники Тернопільської області готові, стверджують на сайт ОДА.

Рятувальники весь цей час працюватимуть у посиленому режимі, повідомив начальник управління державної служби надзвичайних ситуацій України в області Віктор Маслей під час зустрічі з виконувачем обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іваном Крисаком.

Читайте також. Тернопіль: правоохоронці стежитимуть, аби не було диверсій, провокацій, терактів

– Із 30 грудня ми перейшли на посилений варіант несення служби. Сформовані посилені караули, які чергуватимуть подобово аж до 13 січня. В кожній групі є спеціалісти по роботі з переселенцями на випадок, якщо під час новорічно-різдвяних свят вони прибуватимуть на Тернопільщину, – зазначив Віктор Маслей. –  За прогнозами гідрометеорологічної служби перша декада січня пройде без ускладнення погодних умов, але навіть у випадку заметілей ми готові до реагування. Снігоочисна техніка підготовлена.

Іван Крисак пообіцяв сприяти рятувальникам у забезпеченні паливно-мастильними матеріалами, також він подякував за зібрану гуманітарну допомогу, яку працівники служби порятунку зібрали минулого тижня, а також надавали її протягом року.

Читайте також. У Служби автодоріг Тернопілля проблем вистачає, але зарплату вони вже не боргують (Відео)

Виконувач обов’язків голови ОДА також додав, що з Адміністрації Президента надійшов лист з проханням визначити райони східних областей, яким допомагатиме Тернопільщина.

– Це будуть Старобельський і Біловодський райони Луганської області, – зазначив Іван Крисак.

Як повідомив Віктор Маслей, за дорученням виконувача обов’язків голови ОДА та голови Служби надзвичайних ситуацій, Управління ДСНС в області зібрали одноденний заробіток з працівників по всій Тернопільщині та перерахували частину зібраних коштів на потреби переселенців – 37 тисяч гривень, на потреби Станиці Луганської – 36 тисяч.

Читайте також. Для очищення доріг від снігу Тернопілля має 61 одиницю спеціалізованої комунальної техніки

Відмітив Іван Крисак і належну турботу управління ДСНС в області про переселенців. Як розповів Віктор Маслей, на Тернопільщині перебувають 2442 особи, із них 555 – неповнолітніх, із  Криму – 306, з зони проведення Антитерористичної операції – 2136 осіб.

– Усі тимчасово переселені забезпечені житлом. Для тих, що прибувають, сформований резерв житлових приміщень, – підкреслив начальник управління державної служби надзвичайних ситуацій України в області.

Софія Левицька