Постраждалі від вибухів на арсеналі Вінниччини отримають більше 3,5 млн грн компенсації

фото: 5 канал
фото: 5 канал

Більше трьох з половиною мільйонів гривень вже з завтрашнього дня будуть компенсуватися постраждалим від вибухів на арсеналі Вінниччини.

З цього приводу, сьогодні, 25 липня, в Калинівці відбулося засідання робочої групи, в якій працювали представники структурних підрозділів Вінницької облдержадміністрації, уасть в якій взяли голови сільських рад сіл, постраждалих від вибухів.

В рамках наради обговорили важливе питання щодо виділення додаткових коштів місцевим жителям, які постраждали під час вибухів на арсеналі, що розташований неподалік Калинівки.
Як відзначив Микола Копачевський, під час останньої сесії з обласного бюджету виділено 5 млн грн.  на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в Калинівському районі. На сьогоднішній день 3,650 млн. грн., спрямовано до районного бюджету. Вже з завтрашнього дня запрацює механізм передачі коштів населенню. Кожен  мешканець, який усунув за власні кошти пошкодження своєї оселі, матиме можливість отримати кошти через банківські картки, або поштове відділення.