Постраждалі були: в “ЛНР” оприлюднили нові дані про обвал мосту (Фото)

міст ЛНР завалився нові від бойовиків зпрацюють з ліквідаціїВнаслідок обвалу мосту на трасі Н-21 під селищем Іванівка на окупованій “ЛНР” території постраждали троє людей.

Про це 22 травня заявили в так званому “Представництві ЛНР в СЦКК”. Це повідомлення поширило й так зване “Представництво ДНР в СЦКК”.

Троє постраждалих – з легкової машини, що впала разом із прольотом моста в ніч на 21 травня.

"21 травня 2018 р від чергового ГУШ ЛНР «Луганська залізниця» надійшла інформація про те, що на перегоні Штерівка - Петровеньки по трасі Красний Луч - Луганськ в районі н.п. Іванівка о 2:40 сталося руйнування автомобільного моста. В результаті руйнування автомобільного мосту сталася ДТП з автомобілем «Рено», що рухався по маршруту Луганськ - Красний луч. В результаті ДТП постраждало три людини", - йдеться в повідомленні бойовиків.

Читайте також: На окупованому Донбасі завалився автомобільний міст. Чи його підірвали? (Фото)

На всіх фото з місця НП і справді було видно невеликий світлий автомобіль, що опинився в проваллі прольотів шляхопроводу. Є ця машина і на нових знімках, опублікованих бойовиками "ЛНР".

Читайте також: Опубліковані кадри мосту, що зруйнований на окупованому Донбасі (Відео, Мапа)

міст ЛНР завалився нові від бойовиків вид з прольота на прольот мостуміст ЛНР завалився нові від бойовиків машина в проваллі

За твердженням окупаційної влади "ЛНР", бойовики провели розслідування обвалу мосту і дійшли висновку, що його таки підірвали.

"За результатами аналізу району руйнування моста встановлено, що руйнування на Н21 Старобільськ-Луганськ-Красний Луч-Донецьк в р-ні н.п. Іванівка відбулося в результаті підриву опори моста... В ході аналізу розльоту фрагментів конструкції моста, пошкоджень, встановлено наступне: обвал мосту стався внаслідок підриву опори №3 із застосуванням безоболонкового вибухового пристрою невстановленого типу методом накладного заряду".

міст ЛНР завалився нові від бойовиків зпрацюють з ліквідаціїміст ЛНР завалився нові від бойовиків опора завалена на машину СП

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», причини обвалу шляхопроводу досі точно не з'ясовані.

Українські партизани заявили в мережі, що вони навмисне підірвали міст, щоб зробити велику шкоду окупантам Донбасу.

Інші схиляються до думки, що міст був у поганому стані і заваливсяв сам.

Бойовики ж традиційно в таких випадках звинувачують у всьому "укроДРГ".