Пошук роботи на Тернопіллі: від бізнес-ідеї – до власної справи

біржаСемінар «Від бізнес-ідеї – до власної справи» для безробітних, які зацікавилися відкриттям підприємницької діяльності, відбувся у Козівському районному центрі зайнятості.

Читайте також. “Профорієнтаційний термінал” зорієнтовує учнів у світі професій

Учасники заходу ознайомилися із законодавчими нормами підприємництва та його організаційно-правовими формами, розглянули психологічні аспекти підприємницької діяльності, склали портрет успішного підприємця, проаналізували пріоритетні напрямки розвитку бізнесу в районі, дізнались, як з метою відкриття власної справи отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю.

– На таку виплату, – зазначила провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг РЦЗ Ірина Слівінська, – можуть розраховувати безробітні, яким виповнилося 18 років, у разі, якщо вони не можуть бути працевлаштовані за сприяння служби зайнятості протягом одного місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи.

Читайте також. Роботу здатен знайти лише той, хто конкретно визначив мету, – думка фахівця

Для розгляду питання про отримання одноразово допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності безробітний подає до центру зайнятості відповідну заяву та бізнес-план, які розглядає спеціальна комісія, створена в центрі зайнятості.

Присутні ознайомились із правилами вибору бізнес-ідеї та складання бізнес-плану. До речі, у січні цього року один козівчанин уже започаткував власну справу за сприяння райцентру зайнятості. Ще троє  планують це зробити