Посадові особи США вважають ненависть республіканця до України “вкоріненою і нерозумною”

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Посадові особи США вважають ненависть республіканця до України “вкоріненою і нерозумною”.

За словами нинішніх та колишніх чиновників адміністрації президента Дональда Трампа, він відчував “непереборну ненависть” до керівництва України  з перших днів перебування в Білому домі “зокрема через начебто спроби втручання у президентську кампанію 2016 року.
Про це повідомляє газета The Washington Post посилаючись на чинних і колишніх співробітників вашингтонської адміністрації, передає ТСН.

“Ми ніколи не могли цього зрозуміти”, – відзначило джерело видання, припустивши, що причиною такого ставлення Трампа до цієї країни стала інформація про те, що її керівництво нібито співпрацювало з демократами під час передвиборної гонки в 2016 році з метою не допустити перемоги нинішнього американського лідера.

Нагадаємо, раніше колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер під час свідчень у Конгресі заявив, що президент США Дональд Трамп не хотів зустрічатися з новим президентом України Володимиром Зеленським, вважаючи Україну корумпованою країною. “Він сказав, що Україна – корумпована країна, повна “жахливих людей”. Він сказав, що “вони намагалися мене скинути”. Під час цієї розмови він посилався на розмови з мером Джуліані”, – сказав Волкер.