Посадовець у Тернополі “продав” п’ять посад і отримав… два роки у в’язниці

корупціяЕкс-керівника територіального центру служби соціального обслуговування населення засудили до двох років позбавлення волі, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області 17 вересня.

Прокуратура Тернополя підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно екс-директора за одержання ним неправомірної вигоди у сумі 6 тисяч доларів США та 20 тисяч гривень. Прізвище чиновника не оприлюднюють.

Читайте також. Тернопільське підприємство використовувало послуги фіктивних фірм, аби не платити податки

Встановили, що директор одного з територіальних центрів служби соціального обслуговування населення сприяв у працевлаштуванні кандидатів на вакантні місця в очолюваній ним установі за винагороду у сумі 2,5 -1,5 тис. дол. США.

Загалом, упродовж 2012-2013 років посадовець «продав» п’ять посад та отримав за них 6 тисяч доларів США і 20 тисяч гривень.

Читайте також. Кременеччина: ветеринару, який розбещував дівчинку, суд дав три роки – таке рішення всіх обурило

За даним фактом, прокуратура Тернополя розслідувала кримінальне провадження та скерувала до суду обвинувальний акт щодо керівника установи за ч. 2 ст. 369-2 КК України – «одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави».

Вироком Тернопільського міськрайонного суду обвинуваченого визнали винним у вчиненні злочину та засудили до 2 років позбавлення волі зі спеціальною конфіскацією (примусове безоплатне вилучення за рішенням суду у власність держави грошей, одержаних внаслідок вчинення злочину).

Софія Левицька