Посадовець, чиє прізвище назвав Абромавічус, заперечує, що до останнього хотів бути заступником міністра

Пасішник Андрій -Нафтогаз“Погоджена в АП” кандидатура заступника Адромавічуса забрала документи з його приймальні за годину до скандальної прес-конференції мінстра.

Нагадаємо, Айварас Абромавічус заявив минулого тижня, що йому нав’язували заступника, кандидатуру якого начебто погодили “на горі”, а з АП, стверджує Абромавічус, йому з цього приводу телефонували.

Міністр назвав і прізвище цього потенційного заступника – Пасішник.

Читайте також: Скандал в українському Уряді розгорається — Абромавічус називає нові імена «смотрящих» (Відео)

Сьогодні ж Пасішник заявив, що свої документи з приймальні Абромавічуса забрав до прес-конференції, на якій міністр заявив про тиск. Прокоментував виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Андрій Пасішник на своїй сторінці у Facebook і вчорашнє інтерв’ю Абромавічуса в ТСН. Тиждень.

Ось до написав Пасішник:

"Був дуже здивований появою Айвараса на "дружньому" телеканалі, а особливо здивований тій нісенітниці яку озвучив пан міністр.
По-перше, як вже зазначав, після звільнення Коржа, я дійсно виявив бажання працювати в команді Айвараса і запропонував свою кандидатуру в дружній переписці на що міністр мені подякував за довіру.
У звязку з тим, що Айварас зазначив що мало мене знає з професійноі точки зору, я дійсно, через охорону передав в його приймальню пакет документів який мені було повернуто з Кабміну - особова справа, резюме, копіі дипломів тощо - це звичайна практика навіть у нас в Нафтогазі. А в Кабміні ця процедура ще жорсткіше - на кандидатів проводиться спеціальна перевірка яка може тривати місяцями.

А тепер саме важливе, чого не сказав пан міністр, так це те, що я, за годину до його скандальноі прес-конференціі в середу, написав йому що я вирішив забрати своі документи і навіть відправив охоронця в його приймальню, чому є безліч підтверджень. Це рішення я прийняв ще у вівторок і намагався того ж дня зєднатися з Айварасом, але він не відповів. Як на нього "тиснули" і "вимагали" мене вносити, якщо я особисто вирішив забрати документи, всім буде дуже цікаво почути)
Також, передивившись скандальний брифінг Айвараса, звернув увагу, що весь цей час він читав заготовлений спіч на багатьох листках паперу які були складені заздалегідь що підтверджує не спонтанність цієі акціі.
Виходить зовсім абсурдна ситуація, якщо проаналізувати хронологію: на міністра "тиснуть" з АП, людина яку вирішено зробити винуватцем скандалу забирає своі документи, а Айварас все одно проводить зрежисовану прес-конференцію.

І ще, зовсім не вяжуться нікчемні доводи про особливу цікавість міністерства у звязку з переходом до нього Нафтогазу. Через місяць, Номінаційний Комітет Уряду, який складається з 5 міністрів обере Незалежну Наглядову Раду Нафтогаза, яка здійснюватиме управління компанією. І це автоматично нівелює будь-яку цікавість мінекономіки для "смотрящих" за Нафтогазом та Укргазвидобуванням.

Найбільш вірогідними причинами цього скандалу, на мій погляд, є те, що з січня мінекономіки визначено головним міністерством для врегулювання проблемних питань з 10 мільярдною заборгованістю Укрнафти і всім зрозуміло кому вигідно не віддавати борги державі.

Тому, особисто вважаю всю цю історію з відставкою - чітко спланованою акцією, диригентів якоі ми всі незабаром дізнаємося".