Порядок на Тернопіллі охоронятимуть майже 1,5 тисячі міліціонерів і бійців Нацгвардії

police-konotop4У період новорічно-різдвяних свят правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі, запевнили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Із метою недопущення й запобігання вчиненню на території області тяжких та особливо тяжких резонансних злочинів, диверсій і терористичних актів, правоохоронці Тернопільщини почали працювати у посиленому режимі. Причина – новорічно-різдвяні свята.

Читайте також. Тернопільські міліціонери у зоні АТО затримали особливо небезпечного рецидивіста (Фото, Відео)

Міліціонери охоронятимуть громадський порядок у місцях масового скупчення людей.

– Напередодні свят особовий склад органів внутрішніх справ перевели на посилений варіант несення служби, – каже тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління міліції Олександр Богомол. – Будемо нести службу в тих місцях, де найбільше перебуватиме людей – біля новорічних ялинок, під час Богослужінь, там, де проходитимуть святкування.

Під посиленим контролем правоохоронців перебуватимуть торговці та точки продажу піротехнічних засобів, перевірятимуть міліціонери і законність реалізації хвойних дерев.

Читайте також. Як розпізнати злодія? Дослухайтеся до порад тернопільських міліціонерів

Наряди міліції патрулюватимуть місця проведення дитячих новорічних і різдвяних свят, а також стежитимуть за безпекою дорожнього руху. На охорону громадського порядку на Тернопільщині залучать загалом близько півтори тисячі працівників міліції та бійців Національної гвардії України.

Софія Левицька