Португальський клуб своєрідно подякував українському футболісту за вихід у наступне коло Ліги Чемпіонів (Фото)

Фото – Twitter Benfica

У дебютному матчі за “Бенфіку” 10 серпня у відборі Ліги Чемпіонів Роман Яремчук забезпечив перемогу 2:0 португальського клубу над московським “Спартаком” і вихід “Бенфіки” у наступне коло європейського турніру.

“Бенфіка” українському футболісту за такий дебют віддячила своєрідно – перейменувала на честь Яремчука свою офіційну сторінку в мережі. Це видно з назви ФК “Бенфіка” в Twitter, у яку додане прізвище Яремчук.

Гравцем португальської “Бенфіки” Роман Яремчук офіційно 31 липня. Поки оптимальної форми він не набрав, та в матчі з московським “Спартаком” вийшов на поле. У компенсований час форвард Яремчук вдарив по воротах і рикошетом від захисника м’яч таки опинився в сітці.

"Я щасливий. Зараз непростий час, тому що я не пройшов передсезонну підготовку. Спасибі тренеру за підтримку і всім фанатам також. Хочу всім подякувати. Зіграти за "Бенфіку" – це було неймовірно. Кожного дня я хочу тренуватися все більше, щоб забити багато голів. Мова? Мені лише потрібен час – я теж хочу розмовляти португальською", – цитує Яремчука після матчу зі "Спартаком" A Bola з посиланням на Benfica TV.