Портников заступився за українців та їх реакцію на катастрофу російського ТУ-154

0564d4ec4885448fc55b26b11c1ae7431482869338

Відомий публіцист Віталій Портников став на захист українців, які не просльозилися після падіння російського військового літака. Він відзначив, що російській інтелігенції варто спершу навчитися відповідальності за свої слова та дії, а вже потім тикати в когось пальцями, повідомляє «Преса України».

Журналіст впевнений, що «російським моралізаторам» легко порівнювати реакцію українців на падіння російського військового літака з реакцією частини мусульманського світу на теракт 11 вересня. Для них не складає жодних труднощів тикати пальцями в сусідів і кричати, що вони дикуни.

«Але світ був обурений реакцією не тому, що вона була дикою, а тому, що вона була необґрунтованою. Захід не веде війни проти Сходу. Захід, який прагне знищити Схід, існує тільки в головах фанатиків. Саме тому радість з приводу трагедії 11 вересня була не просто дикою - вона була ірраціональною», - відзначив Портников.

А от російська збройна агресія проти України, яка триває вже не перший рік, - це реальність. На українських територіях розміщені ворожі війська, найманці та військовослужбовці РФ фізично знищують людей, а російські пропагандисти свідомо оббріхують державу-сусіда.

Читайте також: 92 жертви — розбився військовий літак РФ, що летів у Сирію (Відео)

«Росія вбиває, грабує, ґвалтує і бреше. І це - не наші фантазії. Це чорним по білому написано в Конституції Російської Федерації. Там, де згаданий Крим», - заявив публіцист.

Крім того, Портников впевнений, що бути дикуном значить не помічати кровопролитної війни, яка йде прямо в тебе під боком, та не усвідомлювати власної відповідальності за нескінченні державні злочини Росії, а також травити кожного, хто її все-таки усвідомив.

Саме тому журналіст порадив усім, хто вирішив вчити українців моралі, спочатку самим навчитися відповідальності.