Портников пояснив, чому бойовики “ДНР” та “ЛНР” називають все нові дати “виборів”

Віталій Портников дуже крупноЗавдання так званих “глав” терористичних республік на окупованих територіях Донбасу – якомога довше затягувати час, допоки Путін не визначиться зі своїми подальшими намірами. Саме цим пояснюються різні дати “виборів”, які оголошують після представники терористичних “ДНР” і “ЛНР”.

Таку думку висловив у соцмережі відомий український журналіст Віталій Портников.

Журналіст прокоментував повідомлення про дату “виборів” 21 лютого 2016 року від “спікера народної ради ДНР» Дениса Пушиліна і заяву “голови ДНР” Олександра Захарченка про “вибори” 20 березня 2016 року, що послідувала після цього.  Потім була й заява і навіть підписання “документа” про призанчення Плотніцьким “виборів” в “ЛНР” 21 лютого 2016 року.

Читайте також: Представники «ДНР» та «ЛНР» заявили про скасування своїх «виборів» 18 жовтня і 1 листопада

Віталій Портников переконаний, що “ніякої точної дати немає і невідомо коли буде”, як і не буде на ділі ніяких “виборів”.

Читайте також: Україна поставила «ДНР» і «ЛНР» нову вимогу щодо «виборів», які вже відбулись

“Тому що головне завдання представників “народних республік” – це саботувати роботу з політичного врегулювання, висувати Україні неприйнятні умови і чекати політичної дестабілізації в нашій країні. При цьому ніякі свої вибори “ДНР” і “ЛНР” проводити не будуть, адже проведення виборів, не узгоджених з Україною та ОБСЄ, означає посилення санкцій проти Росії. Саме тому, що Путін не хоче цього посилення тиску, він і розпорядився скасувати вибори. Якщо б такого страху не було – не було б ніякої скасування”, – пише Портников.

Читайте також: Представники «ДНР» та «ЛНР» заявили про скасування своїх «виборів» 18 жовтня і 1 листопада

За його словами, бойовики просто повинні дочекатися або рішення про “оформлення квазі-державності “ДНР-ЛНР” із новими санкціям або остаточного відходу з окупованих територій.

"Головний сенс Мінських угод – зовсім не якісь там вибори. Головний їх зміст – відхід окупантів, а разом з ними – Плотніцького, Пушиліна, Захарченка та іншої нечисті. Чи ми справді думаємо, що російські війська підуть, а російські найманці і агенти залишаться? Вони – не ідіоти", - пише Портников.

Читайте також: Бойовики скасували вибори у «ДНР», уже офіційно

Український журналіст відзначає, що наразі "представники бандитів на переговорах отримали від своїх кураторів тільки одну вказівку – тягти час, поки Володимир Володимирович не визначиться зі своїми подальшими намірами".

Читайте також: Стало відомо, коли бойовики «ЛНР» проведуть свої «вибори». Документ

"А там настане повна дестабілізація в Україні, або зміниться влада і з'явиться проросійський режим, або Володимир Володимирович як-небудь так домовиться з Заходом, що йому віддадуть хоча б Крим. Власне, саме про це говорив на зустрічі з подільниками в Луганську Плотніцький – ми повинні змусити Україну виконувати Мінські угоди, тому що якщо вона їх виконає (а ми, бандюгани, природно ні) – то ми візьмемо в ній владу", - написав Віталій Портников.