Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади в РНБО (Відео)

Петро Порошенко. Фото - сайт Президента України
Петро Порошенко. Фото – сайт Президента України

“Суспільство хоче знати правду і я як Президент теж хочу знати правду”, -так заявив сьогодні про резонанс, який спричинило журналістське розслідування щодо можливих зловживань в оборонній сфері України Петро Порошенко.

“Сьогодні зранку перед відьотом до Миколаєва я підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО”, – заявив у Миколаєві Петро Порошенко.

“Я публічно звертаюся до НАБУ з закликом розслідувати резонансні публікації і розставити усі крапки над “і”. Якщо хто винен – до відповідальності, хто сумлінно працює на зміцнення обороноздатності – тим дати змогу захистити своє чесне ім’я”, – підкреслив Президент.

Читайте також: «Гроші на крові»: усе, що відомо про корупційний скандал, через який Тимошенко погрожує Порошенку імпічментом (Відео)

Олег Гладковський
Олег Гладковський

Він наголосив, що створені всі умови, щоб слідство встановило правду, і якщо провина когось із посадовців буде доведена, то його не врятують від правосуддя навіть “давні знайомства з президентом”, – наголосив Петро Порошенко.

Відповідні укази Президента України №48/2019 про звільнення Олега Гладковського з посади у РНБО та №49/2019 з посади голови міжвідомчої комісії опубліковані на сайті Президента України.

Також сьогодні Петро Порошенко анонсував засідання РНБО України 6 березня щодо реформування “Укроборонпрому”.

На відео 112 Україна – з 4 хв