Порошенко знов заговорив про мобілізацію

На військову службу за контрактом вже вдалося залучити 22 тис. військовослужбовців, необхідності в черговій хвилі мобілізації немає, заявив президент України Петро Порошенко.

“Зараз, попри те, що говорили, що я має з січня оголосити чергову хвилю мобілізації, замість цього я прийняв рішення, у тісній співпраці з урядом, волонтерами, обласними керівниками ми прийняли рішення, про збільшення грошового забезпечення. Починаючи 1 січня цього року, мінімальне грошове забезпечення військових становитиме 7 тис. грн. Результат – від 1 січня до лав армії на контрактну службу прийшло 22 тис. військовослужбовців”, – сказав він під час зустрічі з адміністративно-господарським активом запорозької області в п’ятницю, передає Інтерфакс Україна.

Читайте також: Точна цифра: скільки українців призвуть до армії цієї весни

Глава держави наголосив, що ці військові не мають проблем з дисципліною, вони добре мотивовані, більшість з них мають бойовий досвід.

“Серед них немає злочинців, порушників військової дисципліни, абсолютна більшість з них пройшла АТО. І тепер немає необхідності в дорогому і тривалому навчанні, вони вже всі знають. Ще раз підкреслю – вони всі прийшли добровільно”, – зазначив П.Порошенко.

Читайте також: Міністр оборони зробив несподівану заяву щодо мобілізації

Президент наголосив на неможливості спрямування коштів з рахунків колишніх чиновників на оборонні потреби країни.