Порошенко знає, як боротися з сепаратизмом у Бесарабії і не тільки

ПорошПротистояти ганебним проявам сепаратизму можна лише покращуючи життя людей на практиці. Про це сказав Президент України під час наради з головами областей.

Для цього слід створювати робочі місця і розвивати інфраструктуру на місцях. Тоді настроїв сепаратизму не буде ні в Бесарабії, ні в Унших регіонах України, переконаний Президент.

Читайте аткож: Бойовики тягнуть руки до Миколаєва: замінований «стяг» неіснуючої «Новоросії» на видному місці (Фото)

“Коли мені говорили рік тому про дуже непрості ситуації в Бессарабії, що там дуже великі сепаратистські настрої, друзі мої, з цим треба боротися іншим шляхом: розвивати ці регіони, створювати робочі місця, будувати дороги, робити життя людей кращим, щоб люди відчували, що з’явилася влада, яка піклується про них, з одного боку, а з іншого боку – завдяки президентському проекту децентралізації влади, де значно збільшують можливості територіальних громад, коли територіальні громади самі вирішують, якою мовою спілкуватися, які пісні співати, які свята визначати. Значно зростає фінансова база територіальних громад”, – зазначив він.

Читайте також: Ігри Кремля: бойовики назвали умову, за якої підуть в наступ на Донбасі і навіть відкриють «другий фронт»

Довідково: Бесарабія - історична область у Східній Європі між річками Прут, Дністер і гирлом Дунаю. Велика частина Бесарабії розміщена на території сучасної Молдови. Землі на крайній півночі (Хотинський район Чернівецької області) та півдні Бесарабії (південна частина Одеської області) відносяться до України.