Порошенко заразив президента Сербії оптимізмом щодо вступу до ЄС (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

І Україна, і Сербія зараз на шляху до євроінтеграції і до 2025 року обидві країни можуть стати членами ЄС. Про це сказав сьогодні під час візиту до Сербії Президент України.

Під час спільного брифінгу глав двох держав президент Сербії заявив, що Петро Порошенко успішніший президент, ніж він, оскільки є більшим оптимістом і прямо каже, що Україна буде членом ЄС.

За це президент Сербії назвав Петра Порошенка “шармантним”.

“Ми щиро бажаємо, щоб у 2025 році, подолавши всі перешкоди і знайшовши всі компроміси, Сербія стала членом Європейського союзу. І можу наголосити, що така сама мета є і в українського народу, де євроінтеграційні процеси підтримує більше 70% населення”, – сказав Петро Порошенко.

На це президент Сербії Александар Вучич зауважив: “Чому Петро Порошенко набагато успішніший і кращий політик, ніж я? Бо він з великим оптимізмом зараз сказав про 2025 рік щодо європейської інтеграції. Але я не можу це сказати громадянам Сербії, не можу обіцяти. Можу лише пообіцяти, що ми будемо інтенсивно працювати над цим, а потім вже побачимо результати… Пане президент, я не такий шармантний і справді не можу цього сказати своїм людям, але якщо ви кажете, що ми зможемо у 2025 році, тому і я зараз стаю оптимістом”.

Тим часом Україна і Сербія підписали сьогодні низку угод, серед яких можливіст ьперебування громадян України у Сербії без віз упродовж 90 днів.

На відео з Фейсбук Президента України – за 1 хв від кінця відео.