Порошенко запропонував Зеленському свій план, щоб Президент мав з чим їхати на зустріч з Путіним

Порошенко без краватки в профіль зосередженийП’ятий президент України запропонував нинішньому главі української держави план “дорожньої карти” зі становлення миру на Донбасі, який уже підтримав Захід і який може стати ключовим документом для встановлення миру на Донбасі під час зустрічі глав “нормандської четвірки” в тому числі за участі Президента Росії.

Про це Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, реагуючи на вчорашнє звернення Президента України Володимира Зеленського до українців з приводу “формули Штайнмаєра” і її подальшої реалізації.

Читайте також: «Ось з чим погодилась Україна в Мінську», — Президент оголосив наміри після підписання «формули Штайнмаєра» (Відео)

За словами Петра Порошенка, напрацьована ним кілька років тому “дорожня карта” реалізації Мінських угод передбачає спочатку виведення військ агресора з Донбасу, встановлення там миру, а потім проведення на деокупованому Донбасі місцевих виборів.

Таку ж послідовність дій, підкреслив Порошенко,виголосив учора і Володимир Зеленський.

“Вона встановлює чітку пріоритетність безпекових кроків перед політичними”, – написав Порошенко.

П’ятий президент України наголосив, що готовий презентувати цю свою “дорожню карту” для “перший осіб держави”.

“Не російська формула Штайнмаєра, а саме цей комплексний документ і є тим, з чим Україна має їхати на Нормандський саміт”, – впевнений п’ятий Президент України.