Порошенко взяв під особистий контроль прийняття закону про національне антикорупційне бюро

imagesПрезидент України Петро Порошенко взяв під контроль ухвалення Верховною Радою закону про національне антикорупційне бюро. Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

“Прийняття Парламентом закону про національне антикорупційне бюро стоїть на моєму особистому контролі”, – написав П.Порошенко.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 25 вересня заявив, що вимагатиме від поточного складу парламенту ухвалення закону про Антикорупційне бюро.

“Від старого парламенту 14 жовтня категорично вимагатиму ухвалення закону про Національне антикорупційне бюро”, – зазначив Президент.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко поставив завдання підготувати пакет законопроект для проведення пріоритетних реформ до першого засідання новообраної Верховної Ради.
“Собі особисто, мозковому центру реформ в адміністрації Президента, Кабінеті міністрів ставлю завдання: пакет законопроектів для старту пріоритетних реформ підготувати до відкриття першого засідання новообраної Верховної Ради”, — зазначив П.Порошенко.