Порошенко виграв вибори Президента України в закордонному виборчому окрузі – ЦВК

ф1Центральна виборча комісія опрацювала 100% данимх електронних бюлетенів голосуванян другого туру видорів Президента України у закордонному вимборчому окрузі, що мав 101 дільницю у понад 70-ти країнах світу, крім Росії.

За даними, оприлюдненими ЦВК, у закордонному виборчому окрузі вибори президента України у другому турі виграв Петро Порошенко.

Володимир Зеленський за підсумками голосування громадян України за кордоном програв Петру Порошенку з розривом 10% голосів виборців.

Читайте також: Велике бачиться на відстані? Українці за кордоном 31 березня проголосували зовсім інакше, як виборці в Україні: остаточні результати ЦВК

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, 31 березня під час голосування у першому турі у закордонному виборчому окрузі Петро Порошенко також здобув перемогу: тоді за нього проголосували майже 39% громадян України за кордоном, за Володимира Зеленського – 26%.

Читайте також: Остаточні дані екзит-полу у другому турі виборів Президента України 21 квітня (Відео, Графіка)

Підрахунок голосів виборців на території України триває.

Читайте також: «Буду боротись за Україну», — повна версія виступу Петра Порошенка після оголошення екзит-полу 21 квітня (Відео)

За даними езит-полу, понад 70% громадян України 21 квітня віддали свої голоси за Володимира Зеленського.

Читайте також: Зеленський заявив після оголошення екзит-полу про продовження Україною мінського процесу — повна версія прес-конференції (Відео)

Петро Порошенко на підставі екзит-полу визнав свою поразку і привітав Володимира Зеленського з перемогою у виборах Президента України.

Загальна кількість закордонних виборчих дільниць 101
% опрацьованих протоколів по округу 100.00
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні 59 830
Кандидат     Графік % голосів виборців,
поданих за кандидата
  Кількість голосів виборців,
поданих за кандидата
Порошенко
Петро
  54.73       32 749
Зеленський
Володимир
  43.78       26 196