Порошенко вперше сказав, як Путін в присутності Штайнмаєра подав кремлівський варіант “формули Штайнмаєра” (Відео)

ф1“Формулу Штайнмаєра”, яку Росія зараз намагається нав’язати Україні і “нормандському ” та “мінському” формату, насправді написав глава МЗС РФ і Путін особисто відмовився запитати Штайнмаєра, чи таким є план німецького політика з врегулювання  ситуації на Донбасі.

Про це п’ятий Президент України Петро Порошенко вперше розповів публічно в інтерв’ю на “5 каналі”.

За словами Петра Порошенка, вперше російський варіант так званої формули Штайнмаєра Кремль спробував підсунути на останньому засіданні глав країн лідерів “нормадської четвірки”.

“Я хочу вам розповісти (я вперше про це розповідаю) про останню зустріч у Берліні з Путіним, Меркель, французьким президентом і вашим покірним слугою, коли Путін розповів про формулу Штайнмаєра, написану Лавровим”, – сказав Порошенко.

П’ятий Президент України розповів, що на цій зустрічі Президент Росії відкинув лист глав МЗС, в тому числі глави МЗС Німеччини Штайнмаєра, і заявив, зо в РФ є своя  “формула Штайнмаєра” .

“Ні, це зовсім не те, у нас Лавров написав формулу Штайнмаєра”, – навів слова Путіна Порошенко і додав, що запитати про формулу Штайнмаєра в самого Штайнмаєра, який був присутній на цій зустрічі, Володимир Путін відмовився.

П’ятий Президент України підкреслив, що ніяког опогодженого варіанту “формули Штайнмаєра” не існує. Петро Порошенко наголосив, що зараз Україні і світу ніяк не можна погодитися на кремлівську “формулу Штайнмаєра”, бо це перетворить Україну на анклав Росії.

Розповів Порошенко веучій програми “Рандеву” і про інші політичні ігри Росії за лаштунками “нормандських переговорів”, про те, що Медведчук робив удома в Порошенка, з ким або чим у п’ятого президента асоціюється Володимир Зеленський та про багато іншого багато іншого.

Все це – у повній версії інтерв’ю Петра Порошенка “5 каналу”.