Порошенко: суверенітет України в зоні АТО захищали 11 тисяч прикордонників, 63 полягли в боях

Фото - 112.ua
Фото – 112.ua

“В Україні немає навіть ніякого внутрішнього конфлікту, навпаки, наша країна єдина, як ніколи”, – зазначив Порошенко.

В зоні АТО суверенітет України захищали 11 тисяч українських прикордонників, 63  полягли в боях. Про це в ході участі в урочистостях з нагоди Дня прикордонника заявив президент України Петро Порошенко.

“В Україні немає навіть ніякого внутрішнього конфлікту, навпаки, наша країна єдина, як ніколи, міцна, як ніколи, сильна і здатна захистити себе. За цей рік ми відновили армію, бойовий дух ВСУ, прикордонників, Національної гвардії, яка була створена за цей рік”, – заявив Порошенко.

“У зоні АТО захищали суверенітет і територіальну цілісність нашої держави більше 11 тисяч прикордонників. Хочу згадати тих ваших побратимів, які поклали свої голови і віддали найцінніше, що у них є, – своє життя. За волю, свободу і демократію України 63 герої-прикордонники загинули в боях за Україну і назавжди увійшли в народну пам’ять та історію Держприкордонслужби”, – зазначив президент.

Нагадаємо, раніше в Держприкордонслужбі повідомляли, що з початку антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях загинуло і поранено 63 382 українських прикордонника. При цьому державні нагороди отримали 576 прикордонників, з них 62 - посмертно.

Зазначимо, Порошенко сьогодні з нагоди Дня прикордонника відвідує мобільний прикордонний загін Державної прикордонної служби в Києві.

112.ua