Порошенко сказав, коли піде в жорстку опозицію до Зеленського (Відео)

Петро Порошенко. Фото - УП
Петро Порошенко. Фото – УП

Як тільки команда Зеленського зробить перші кроки, щоб розвернути Україну зі шляху євроінтеграції і демократії, “Європейська солідарність” на чолі з Петром Порошенком стане жорсткою опозицією владі Зеленського.

Про таку позицію заявив сам Петро Порошенко в інтерв’ю “Українській правді.

П’ятий президент України сказав, що у Верховній раді нового скликання разом із народними депутатами від “Європейської солідарності” продовжить роботу над просуванням України до Європи, а якщо більшість “Слуги народу” у парламенті просуватиме політику зближення України з Росією, то “ЄС” піде в жорстку опозицію до більшості.

“У нас напрацьована велика кількість законопроектів, нормативних актів, дорожніх карт і ми маємо продовжити цю роботу. В даному випадку монопартійна більшість створює можливості. Якщо рух наш буде зупинений, то ми точно будемо в жорсткій опозиції до спроб розвернути країну назад в бік Росії”, – сказав Порошенко.

Він зазначив, що у Верховній раді нового скликання бачить себе як народного депутата, який “знаходиться в форматі підтримки України”, а інші посади після президентської його не цікавлять.

“В цьому випадку моя мотивація абсолютно одна – захистити європейське майбутнє України”, – сказав Петро Порошенко.

У політичному ж майбутньому своєї партії “Європейська солідарність” Порошенко впевнений.

“Політичне майбутнє пов’язане з тим, що рух нашої країни в ЄС, в НАТО, захист цінностей, здобутків, яких ми досягнули за п’ять років – це є сьогодні позиція, яку підтримують точно набагато більше, ніж 1 мільйон 200 тисяч виборців, які віддали свої голоси за нас”, – підкреслив Петро Порошенко.

Він запевнив, що жодної помсти зі сторони своїх опонентів в Україні не боїться.

“Я ні від кого не збираюся ховатися, бо це дуже буде великий подарунок Путіну. Насправді ж мій опонент не Зеленський. Мій опонент – Путін”, – наголосив Порошенко.

Говорив в інтерв’ю п’ятий Президент України і про те, що “ЄС” могла стати другою за кількістю голосів політичною силою  за підсумками парламентських перегонів та пояснив, чому цього не сталося,  назвав умову, за якої підтримає Кличка на місцевих виборах, наголосив, що проти Петра Порошенка не порушено і не може бути порушено в принципі жодної кримінальної справи, що не так із роботою ДБР і судами, а також про багато іншого.

Докладно про це – у відеоверсії першої частини інтерв’ю Петра Порошенка Українській правді.