Порошенко сказав, кого насамперед мобілізують, якщо бойовики підуть у наступ (Відео)

Порошенко- сидить на фоні прапораПрезидент України сьогодні підпише указ про формування мобілізаційного резерву. Про це сказав сам Петро Порошенко під час зустрічі з “волонтерським десантом” Міноборони.

“Я сьогодні підпишу указ про внесення змін до закону України про формування мобілізаційного резерву. Всі, хто на сьогоднішній день добре себе показав, будуть включені в резерв першої черги. Буде налагоджено автоматичний електронний облік, і у випадку, коли перемир’я буде зруйновано, і Україна стане перед загрозою військового удару і продовження військових дій агресором, щоб ми впродовж годин відновили і наростили чисельність наших Збройних сил і боєздатність наших підрозділів”, – сказав Президент.

Як повідомлялося, одна з цілей четвертої хвилі мобілізації - формування мобілізаційного резерву для ротації військовослужбовців на АТО.

Читайте також. «Ніяких ілюзій, що загроза відійшла або зменшилась», — Порошенко про наслідки підписання угод у Мінську

При цьому на сьогоднішній нараді з головами ОДА, главою Кабміну та силових і оборонних відомств Петро Порошенко наголосив, що  не менш важливим для укріплення оборонних можливостей України є і процес демобілізації.

"В умовах, коли цілий рік мобілізовані, особливо під час першої хвилі мобілізації, перебувають в окопах, значна частина яких взагалі без ротації, це створює відповідний психологічний клімат. Ми маємо забезпечити ефективне відведення частини підрозділів, демобілізацію", – підкреслив Президент.

Читайте також. Як Верховний головнокомандувач армії України нову військову форму приміряв (Відео)

Він нагадав, що відповідно до Указу Президента від 14 січня цього року про часткову мобілізацію, демобілізації у період з 18 березня до 1 травня підлягають 35 тисяч 300 військовослужбовців.

Відео - "112 Україна"