Порошенко повідомив, коли Україна отримає безвізовий режим (Відео)

Президент України Петро Порошенко не виключив, що Україна може отримати безвізовий режим з Європейським Союзом за кілька місяців. Про це він сказав у своєму відеозверненні.

“Сьогодні із Брюсселя надійшла довгоочікувана новина.

Щойно Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер поінформував мене про внесення на розгляд Ради Євросоюзу та Європейського Парламенту законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для українських громадян.

Читайте також: Офіційно: Єврокомісія рекомендує скасувати візи для українців

Для мене особисто це був тривалий шлях важкої дипломатичної та внутрішньополітичної роботи. Пам’ятаю кожний крок на цьому шляху, кожне рішення, практично кожну літеру в безвізовому законодавстві. І взагалі ми виконали план, який містив у собі майже 140 умов. Найголовніші з яких стосуються нової ефективної системи безпеки і боротьби з корупцією. Зокрема все антикорупційне законодавство прийняте як одна з умов скасування віз.

Читайте також: Українська влада назвала конкретний час, коли може ввійти в дію безвізовий режим із ЄС

Безвізовий режим був моїм зобов’язанням перед вами. Позначку «виконано» можна буде поставити за кілька місяців.

На шляху до цього рішення ми здійснили реформи, які змінили країну. ЄС високо оцінює і підтримує наші реформи.

Від імені українського народу хочу подякувати Єврокомісії за це рішення, яке ще більше зближує нас з єдиною європейською родиною.

Читайте також: Україна виконує свої зобов’язання, — голова Єврокомісії

А за спільну роботу над безвізовим режимом дякую Верховній Раді, Уряду, дипломатам і, звичайно ж, громадянському суспільству.

Коли разом – перемагаємо. Слава Україні! Слава Європі!", - йдеться у зверненні президента.