Порошенко призначив Олексія Дніпрова заступником Глави Адміністрації Президента

звантаження (1)Олексія Дніпрова призначено Заступником Глави Адміністрації Президента України замість Ігора Райніна, який призначений на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації. Відповідні укази Глава держави підписав сьогодні, – передає прес-служба Глави держави.

Останні два роки Олексій Дніпров працював керівником апарату Міністерства освіти і науки, молоді і спорту (заступник Міністра). На новій посаді він займатиметься питаннями документального та протокольного забезпечення, надання громадянства та державних нагород.

«Олексій Дніпров — один з найкваліфікованіших керівників апаратів центральних державних органів в Україні. Він має широкий досвід роботи в органах влади, але при цьому не є політичним діячем, а тому якнайкраще відповідає обраній Адміністрацією політиці технократизації та професіоналізації влади. Я впевнений, що такому досвідченому управлінцю не знадобиться багато часу, щоб увійти в курс справ та почати продуктивно працювати», — сказав Глава Адміністрації Президента Борис Ложкін.

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко з власного досвіду співпраці з Олексієм Дніпровим у 2005-2006 роках характеризує його як професійного управлінця і патріота.

Міністр освіти Сергій Квіт, у свою чергу, відзначив, що для нього, міністра, фактично висунутого на посаду Майданом, Олексій Дніпров став опорою та провідником у світ державної служби з перших днів на посаді. «Олексій — порядна та відповідальна людина, представник європейського класу професійних аполітичних чиновників, на яких повинен триматися державний апарат», — сказав Сергій Квіт, нагадавши, що Олексій Дніпров єдиний з чиновників Міносвіти виходив спілкуватися зі студентами на Майдані.

Незважаючи на молодий вік Олексія Дніпрова (1982 р. н.), його досвід роботи на державній службі становить понад десять років. Він працював у секретаріаті Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації (2002-2005 роки), керував Службою Віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних і соціальних питань (2005 рік) та Управлінням гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (2005-2011 рік).

З 2011 по 2013 роки обіймав посаду директора Департаменту фахової експертизи Секретаріату Кабінету Міністрів України, звідки й прийшов до Міністерства освіти та науки.

Олексій Дніпров має вищу юридичну освіту (Академія праці і соціальних відносин Федерації профспілок України, 2003 рік). Окрім того він закінчив дистанційний навчальний курс (Young Master Education Program) зі сталого розвитку та екологічного права в Лундському Університеті (Швеція), Інститут підвищення кваліфікації Національної академії державного управління при Президентові України та Школу вищого корпусу державної служби Національного агентства України з питань державної служби.