Порошенко просить учасників форуму у Давосі посприяти припиненню насильства в Україні

фото: svoboda.ictv.ua
фото: svoboda.ictv.ua

Петро Порошенко звернувся до учасників Всесвітнього економічного форуму у Давосі з пропозицією подумати, в який спосіб кожен з них може посприяти припиненню насильства в Україні. – iPress.ua

“У Давосі вшанували хвилиною мовчання загиблих в Києві. Дискусія, яка відбулася після цього, передбачала ключову позицію: в який спосіб кожен може сприяти припиненню насильства, яке організовує чинна влада в Україні”, – поідомив Петро Порошенко у включенні в ефір 5.ua.

"Президент Європарламенту Мартін Шульц мені пообіцяв негайно зателефонувати до президента Віктора Януковича з вимогою припинити насильство", - повідомив він.

Порошенко додав, що "Мартін Шульц доручив звернутися у Єврокомісію з пропозицією координації з США питання застосування санкцій до тих українців, які причетні до загибелі людей і ескалації насильства".

Валерій Чалий на своїй сторінці у Facebook зазначив: "Сьогодні на Всесвітньому економічному форумі в Давосі пробували розглядати сценарії для України... Замість обговорення прогнозу ВВП, валютного курсу, фінансових ризиків звучить тільки один заклик - припинити насильство. Інакше реалізовувати будь-які сценарії просто не буде кому".

Зазначимо, Всесвітній економічний форум в Давосі відкликав запрошення прем'єр-міністра України – як на промову на сесію у п’ятницю так і на відвідання форуму загалом, на тлі спіралі насильства в Києві, жертвами якого вже стало декілька учасників протестів.